іжЭЄнота (dybl_e) wrote in kyiv_meetings,
іжЭЄнота
dybl_e
kyiv_meetings

СнегАBalL. Масова роздача подяк і слонів)

Хотілося б подякувати всім, хто вчора прийшов на наш міні-дебош.
sestra_ulrika - за те, що летіла на здибанку на всіх порах і на таксі, а в кінці кінців приїхала самою першою і стояла, чекаючи всіх на морозі.
Тьоті Смєтані - за цукерки і запальничку..
Нашому молодшому піарщику male_sticko - за 105 контактів в Асі.
Дяді mcdavid, feiia та Андрію за відігрівання коньячком і купу веслого настрою, і всім іншим, хто просто не забув і прийшов пізніше. Все провтикав, але прийшов =~)
В принципі - ця здибанка, наряду з "Шулявка-Квестом", вийшла найкоротшою - тривала всього 5 хвилин, сніг не ліпився нічерта, сатаністів на Замковій ми розігнали ще підіймаючись, тому навіть наздогнати і попрохати "крові навараждьоннаго маладєнца" не встигли.. Проте відчули, що таке холодна льодова кірка на руках, тому з усього маху чурнули в "Пузату Хату", відігріватися медовухою, залишками коньячку та пивом =~)
Хоча - що тут розповідати?
Дивіться міні-фотозвіт нашого фотографа на час - petermann (
Тільки попереджаю - чим далі, тим більше фотограф п'янів і фото все менше виходили =~)
P.S. На питання, що буде далі - не дам слушної відповіді. Після аргументованої відмови kalis0 спільнота наразі в підвішеному стані і потребує ідей і людей, яких я, як особистість, їй надати не можу. Тому, думаю, до кінця тижня зробимо зустріч усього модераторського складу і вирішимо подальшу долю і шляхи розвитку спільноти. Та, думаю, в будь-якому разі вона не помре, бо київський Флешмоб ми таки догнобили і пережили =~)
P.P.S.
Спеціально для Девіда:


Зліва направо: Андрій, Фєдін мужчина, Фєдя-feiia, ноги 1m0planetyan1n, ossband, malvinita, Сірьога? Жуков? (Пізніше був опізнаний і замазаний), male_sticko (сидить), petermann, Якоханий, deleteduser.
Фоткала: sestra_ulrika.
P.P.P.S. sestra_ulrika про каліча ти була права ;~) Особливо №19.
Tags: СнегАBall, звіти
Subscribe

 • ЗАВТРА!!!

  ВІН ВИПАВ!! Отже, 17:17 Поділ, Пам'ятка Сагайдачному.. З собою мати теплі куртки, варєшкі і шапки. P.S. 4omu_ja_mov4u,…

 • СнегАBall

  Пані та панове, якщо погода нам не зрадить, пропоную провести масове побоїще сніжками в суботу.. Приблизно на 17-у годину (17:17), на Подолі, під…

 • Із життя забутих спільнот

  Привіт, не забули ще нас? Ну як не забули, то нагадаю, що 6 тижнів тому у нас проходило ось що. По старій добрій традиції розкажемо, як це було:…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments