іжЭЄнота (dybl_e) wrote in kyiv_meetings,
іжЭЄнота
dybl_e
kyiv_meetings

Із життя забутих спільнот

Привіт, не забули ще нас?
Ну як не забули, то нагадаю, що 6 тижнів тому у нас проходило ось що.
По старій добрій традиції розкажемо, як це було:
Отак от і вийшло. Можливо трохи туповато і без ентузіазму, але це не головне, бо певну долю позитивних емоцій ми від неї отримали...


А тепер, від веселого відкотимося трохи до, можливо, сумного... Після 1,5 річних митарств я, creator спільноти, з неї йду. Щоб не питалися про причину цього, зазначу її відразу – я не бачу подальших шляхів розвитку проекту своїми руками. Можливо, змінилося моє сприйняття оточуючого, а можливо і людське, адже останні півроку спільнота потихеньку почала зачахати, а локальні стряски їй не допомогли. Проте, передаючі спільноту в хороші руки, я йду щасливим. Є в цьому доля на диво постійно присутнього в мені оптимізму. І наостанок хотілося б подякувати людям, без яких нічого б цього не було:
- Дякую [info]Владіку - нашому організатору і другу. Не знаю, яка подальша доля спіткає його в цій спільноті: чи буде він щось ще робити на її благо, чи просто використовувати її, як особисту фішку, але без цієї людини нічого б не вийшло.
- Дякую [info]Проліку - з ним ми свого часу починали робити цю спільноту. Він же і робив першочерговий дизайн для неї. Дякую.
- Дякую [info]Льоші - на долю якого випала левова частка наших звітів і купа зробленим їм фотокарток і піар. Думаю, що він ще не сказав свого останнього слова у спільноті.
- Дякую [info]Ксюші за ідею здибанки „Посмішки проти зими”, одну з найуспішніших наших акцій. Просто дякую.
- Дякую всім тим, хто приходив, писав, піарив нас. Я радий, що через мене і цю спільноту перезнайомилася між собою величезна купа людей, що надалі продовжують підтримувати між собою дружні стосунки (Хоч вже і повз мене =~).

А тепер я йду... Я втомився...

Адьё, ковбої P~)

и не плохо нет не плохо
и не хорошо
можно даже сказать что я счастлив
и я иду
улица улица улица
сердце остановится вон на том углу
как же я устал
но мне не надоело
вот такие дела вот такое дело

Е. Гришковец - Улица


P.S.
У вівторок спільноту приймає kalis0. Модераторський склад залишається таким самим. Хіба що deleteduser буде піднятий до ролі maintainer'a. З себе я знімаю усі повноваження, але залишаю за собою можливість писати і невеличке нагадування про себе в профілі =~)
Не знаю, як обернеться цей експеримент, але якщо в найближчі три місяці не буде проведено жодної здибанки, то я її просто закрию і залишу, як раритет.

P.P.S.
У нас залишилося 7 дисків. 1 найближчими днями вирушає в Славутич, тож прохання 4omu_ja_mov4u, talitakum, mcdavid, fruit_spread, feiia та zaza1032 забрати свої примірники в найближчі дні.
Tags: Граємо усхованки, звіт
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments